Dėl kelio būklės vykdant statybas

Pastaruoju metu visi matome kaip plečiasi mūsų gyvenamųjų namų kvartalas. Manau visi džiaugiamės kad tai vyksta. Tačiau vykstant statyboms kyla ir šiokių tokių problemėlių. Gerbiami naujakuriai, mes kvartalo gyventojai suvokiame, kad reikia kažkokiu būdu į statybvietes atsigabenti statybines medžiagas, bet būkite geri informuokite medžiagų vežėjus, kad stebėtų ženklus, ypatingai „gyvenamoji zona”, nes pakrautu transportu lekia tokiu greičiu, kad posūkyje yra gadinamas kelias.

Taip pat naujakurius prašau atkreipti dėmesį į tai, kad savaime suprantame, jog gabenant krovinius dėl oro sąlygų (lietaus) gali būti apgadintas kelias, tačiau tiek kiek tai numatytų Bendrijos tvarkoje, kiek kalbėta ir priimta visuotinio susirinkimo metu, prašome atsitikus tokiam „dalykui”, t.y. subjaurojus kelią, statybas vykdantis asmuo savo lėšomis privalo sutvarkyti dėl statybinių medžiagų gabenimo atsiradusius sugadinimus.

Niekas juk nenori pyktis su būsimais kaimynais. Gerbkime vieni kitus. Kvartalo gyventojai, kurie jau įsikūrę nepažeidinėja naujakurių teisių, nesukelia jiems kažkokių nepatogumų, be to, daugumą gatvių įrengė savo lėšomis, todėl prašytume ir naujakurius elgtis atsakingai, t.y. esant kelio apgadinimui, „kaltininkas” privalo kelią atstatyti. Dėkui už supratingumą.

Pagarbiai,
Bendrija „Trušeliai”
Pirmininkas Andrejus Byčkovas
info@truseliai.lt, andrejus.byckovas@gmail.com