Dėl ataskaitos ir visuotinio susirinkimo

Laba diena, Bendrijos „Trušeliai“ ir Bendrijos administruojamo gyvenamųjų namų kvartalo sklypų savininkai.

Kaip numatyta Bendrijos įstatuose dėl Bendrijos pirmininko ataskaitos pateikimo informuoju, kad buhalterinė įmonė vykdanti mūsų Bendrijos finansinę apskaitą 2021-03-25 žadėjo pateikti finansinių ataskaitų rinkinį.

Gavus šiuos dokumentus aš papildysiu jau paruoštą Bendrijos pirmininko ataskaitą, kurią patalpinsime Bendrijos tinklapyje www.truseliai.lt susipažinimui ir tuo pačiu pranešiu apie planuojamą visuotinį susirinkimą, jo dienotvarkę. Jeigu bus kokie atlaisvinimai dėl karantino tai susirinkime susitiksime gyvai, jeigu ne, teks balsuoti nuotoliniu (išankstiniu) balsavimo būdu.

Be ataskaitos reiktų dar išspręsti finansinius reikalus, nes kaip matysite ataskaitoje surinkus pinigus apšvietimo įrengimui, jie ne visi buvo panaudoti šiam tikslui, todėl reiktų nubalsuoti, kad nepažeisti įstatų ar nepanaudota dalis grąžintina sumokėjusiems ar užskaitoma tolimesniems darbams, keliams ir kt., nes šiaip ar taip pinigus reikės ir toliau rinkti.

Be to, atsižvelgiant į tai, kad planuojami Danės gatvės asfaltavimo darbai, reiktų ir mums apsispręsti terminais ir preliminariomis sumomis, iki kada ir kokią sumą turime surinkti, kada pradėsime kvartalo kelių asfaltavimo ar trinkelių klojimo darbus. Ankstesniu balsavimu buvo nuspręsta, kad bendrijos kelius asfaltuosime, bet atsižvelgiant į darbų kainą manyčiau šį klausimą reiktų persvarstyti. Nes šiai dienai pagal turimą informaciją, pagrindo paruošimas asfaltavimui 17-20 eurų kv. m. ir asfaltavimas 12-15 eurų už kv.m., t.y. viso 27-35 eurai už kv. m. Trinkelių klojimas su pagrindo paruošimu, priklausomai nuo iki šiol esančiu pagrindu, nuo 20 iki 28 eurų už kv.m., darbas su medžiagomis. Be to visi matome, kad kvartale vyksta ir ateityje vyks ne mažai statybų, o pagal poreikį perkasus kelią trinkeles tinkamai sutvarkyti tikrai lengviau negu išpjaustytą asfaltą.