Dėl Danės g.

2021-03-19, 08.00 val. turėjo baigtis konkursas dėl Danės gatvės rekonstrukcijos darbų. Tačiau paaiškėjo, kad konkursas sustabdytas ir neaišku nei priežastys, nei kada jis bus vėl atnaujintas. Klaipėdos rajono administracija eilinį kartą mus visus išdūrė, vėl susiimitavo, kad kažką daro, tačiau realiai nei kaip žadėjo, liepos mėnesį, kažin ar šiais metais pradės kokius darbus.

2021-03-16 aš buvau Klaipėdos rajono savivaldybėje, kurioje buvo patikinta kad viskas tvarkoje ir staiga, jau po dviejų dienų jau sustabdytas rangos darbų konkursas. Be to Klaipėdos rajono valdžia nieko ką žadėjo visų susirinkimų metu net nesirengė daryti. Konkursas buvo paskelbtas Danės gatvės rekonstrukcijai ir jie rengėsi, ar imitavo, kad rengiasi, tik išasfaltuoti 6 m kelią, su ateityje numatytu 2,5 m. šaligatviu, kuris būtų įrengiamas nežinia kada. Be to nebuvo numatyti jokie inžineriniai tinklai, nei lietaus nuotekų tinklai, nei apšvietimas, kaip buvo žadėta, buvo rengiamasi tik iškasti šalia kelio griovus lietui surinkti. Bet tai viskas tik „oriniai” pažadai, nes konkursas sustabdytas ir kokios to priežastys ir kada jis bus atnaujintas neaišku.

Na ką eilinį kartą esame apgauti ir toliau kvailinami. Gal kas turite kokių pasiūlymų kaip elgiamės toliau, ar ir toliau dešimtmečiais tenkinsimės pažadais, siūlykite.