Dėl prisijungimo prie siurblinės

Sveiki kvartalo sklypų savininkai, Labai prašau bendruomenės vardu sklypų savininkus žiūrėti kaip statybininkai pajungia įvadus prie bendrijos komunikacijų, nes šiomis dienomis įvyko nemalonus incidentas. 2022-02-04 buvo atlikti nuotėkų siurblinės aptarnavimo darbai, siurblinė buvo paruošta eksploatavimui, o jau 2022-04-07 buvo pastebėta, kad siurblinė neveikia.

Priežiūrą vykdančiai įmonei atlikus patikrinimą buvo nustatytą, kad siurblinė, įskaitant ir nešmenų krepšį pilna žvyro. Visa tai nufotografuota, fotonuotraukos bus patalpintos mūsų tinklapyje. 2022-02-04 kvartale vienam statomam namui buvo pajunginėjamos komunikacijos, sklypas žinomas. Dėl bendrijos patirtų nuostolių bus kreiptasi į savininkus, jų rangovus ir bus reikalaujama padengti nuostolius.

Kad ateityje išvengti galimų incidentų, kurių pasekmės gali būti dar liūdnesnės, nes gali sugesti tūkstančius kainuojantys siurbliai ar atsirasti kita žala, prašau visų savininkų vykdyti prisijungimo prie komunikacijų kontrolę. Darbininkai kurie atlieka darbus kvartale negyvens, todėl jiems nesvarbi darbų kokybė ir padaroma žala, o esančius sugadinimus jei nebus nustatytas kaltininkas reiks dengti bendrijos gyventojams. Ačiū už supratingumą.

Bendrijos „Trušeliai” pirmininkas
Andrejus Byčkovas