Dėl Danės g.

Dėl visiems aktualaus Danės gatvės rangos klausimo. Kaip matyti iš susirašinėjimo su savivaldybe ir toliau yra vilkinamas Danės gatvės projektas.

Nors viešasis pirkimas po 5 sustabdymų pasibaigė 2021-05-20 jokie rezultatai neva dar nežinomi. Savivaldybei eilinį kartą negalioja jokie terminai. Pridedu paskutinį Klaipėdos rajono savivaldybės atsakymą ir savo paklausimą. Jei gausiu kokios papildomos informacijos būtinai informuosiu.

Informuoju, kad vyksta tiekėjų techninių pasiūlymų vertinimas. Deja, negaliu atskleisti kiek gauta pasiūlymų ar kitos pasiūlymų informacijos. Artimiausias tikslas – baigti vertinti gautus techninius pasiūlymus ir nustatyti antrų vokų su kaina plėšimo terminą. Primenu, kad laimėtojas parenkamas ne pagal mažiausią kainą, o naudojant ir kitus vertinimo kriterijus: papildoma darbų garantija, darbų atlikimo terminas etc.

Preliminarūs procedūrų terminai, darbų pradžios terminai buvo pateikti ankstesniuose Savivaldybės atsakymuose ir jie nesikeičia. Informacija apie laimėtoją bus pranešta, kai tik tai bus galima atlikti ir bus pasibaigę apskundimo terminai, bet tai tikrai nebus šį mėnesį dėl procedūrų apimties.